Tworzywa Sztuczne
PZL Mielec

Sekretariat

+48 17 788 4100
info(at)tworzywamielec.pl

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka jawna

O firmie

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka jawna dawniej Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL-Mielec Sp. z o.o. (ZPTSz) specjalizuje się w produkcji części i zespołów kompozytowych, tworzywowych  i klejonych dla lotnictwa, kolejnictwa i wyrobów specjalnych.


ZPTSZ został utworzony  w 1994 roku w oparciu o majątek,  kadrę i kilkudziesięcioletnie doświadczenie Wydziału Tworzyw Sztucznych Zakładu Lotniczego WSK PZL Mielec.  Od 1998 roku jest spółką wchodzącą w skład kapitałowej GRUPY ZASADA.

Począwszy od 1998  roku firma sukcesywnie wdrażała i certyfikowała systemy zarządzania jakością wg wymagań ISO 9001 (1998), EASA PART 21 podczęść G (2006), IRIS (2014), AS 9100 (2015) oraz uzyskała certyfikaty kwalifikowanego dostawcy dla wszystkich  swoich Klientów (m.in. Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o., WSK „PZL-Świdnik” S.A. (grupa Finmeccanica-AgustaWestland ), Hawker Beechcraft, Spirit AeroSystems, CAV Aerospace, Bombardier Transportation , Pesa Bydgoszcz SA.).

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka jawna

Atuty Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

  • wieloletnie doświadczenie w produkcji części kompozytowych i tworzywowych w procesach technologicznych stosowanych przy produkcji lotniczej i wyrobów specjalnych,

Misja i Wizja Spółki

Misją firmy Tworzywa Sztuczne PZL Mielec  jest ugruntowanie wizerunku uznanego dostawcy wyrobów kompozytowych dla przemysłu lotniczego i kolejowego  oraz dbałość o zadowolenie klienta.   

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec swoją misję realizowała będzie poprzez:

  • dostarczanie wyrobów o stabilnej jakości zapewniających satysfakcję z ich nabycia,
  • ciągły rozwój organizacji i zapewnienie jej silnych podstaw ekonomicznych,
  • rozszerzanie współpracy z dotychczasowymi klientami w branży kolejowej i lotniczej oraz pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • oferowanie współpracy przy zwiększaniu konkurencyjności wyrobów i tworzenie długotrwałych więzi biznesowych.

 

Ważne: Zapoznaj sie z warunkami sprzedaży towarów od Tworzywa Sztuczne PZL Mielec 

Oglądaj film

/templates/default/play.png